Príbeh

ĽUDIA ZA ZNAČKOU MALINNA°

Rodina

MALINNA° je značka zastrešujúca produkty rodinnej firmy s originálnou receptúrou. Jaroslav Stráňavský, tvorca formúl, sa od roku 2010 zaoberá skúmaním interakcií a spracovania surových rastlinných olejov a prírodných solí, výrobou rastlinných extraktov a spracovaním esenciálnych olejov. Cieľom jeho výskumu je vplyv výsledných zmesí na patogénne mikroorganizmy, na zdravie a dlhovekosť buniek, ich interakciu s imunitným systémom a schopnosťou regenerácie organizmu. Na testovaní produktov spolupracuje s mikrobiológmi, farmaceutmi a lekármi. Vychádza z princípov kvantovej mechaniky, poznatkov z mikrobiológie, neuropatie, fytoterapie a východnej medicíny.

Úlohou marketingového teamu, ktorý vedie dcéra Dominika Doniga, je uchopenie týchto poznatkov a ich sprostredkovanie širšej verejnosti. Dominika založila značku v roku 2016 v rakúskom Innsbrucku, kde aj prvé ručne balené produkty značky MALINNA° uviedla na trh. Názov v sebe zahŕňa filozofiu firmy, ktorou je minimalizmus a inovácia. V koreni slova sa nachádza geolokácia „INN“, odvodený od rieky, pri ktorej názov značky vznikol.

Podstata produktov

Podstata

Ingrediencie produktov pozostávajú výlučne z tých najkvalitnejších surových olejov, prírodných solí, esenciálnych olejov, špeciálne spracovaných bylín – ich kvetov, plodov, semien, či koreňov. Po spracovaní bez pridania akejkoľvek syntetickej chemikálie sa výsledné tekutiny stávajú vo vode rozpustné a pre organizmus plne vstrebateľné. Prírodný pôvod zložiek umožňuje organizmu s jednotlivými zložkami pracovať, nielen ich priamo použiť, ale aj s ich pomocou vytvárať iné potrebné živiny, ktoré sú nevyhnutné pre jeho správny vývoj, fungovanie a obnovu. Inhibičné vlastnosti niektorých zložiek všetkých produktov oslabujú patogény v tele a znemožňujú ich replikáciu. Oslabené patogény sa stávajú knižnicou pre imunitný systém vyvárajúci si na ne odolnosť.

Predajom naša starostlivosť nekončí. Klientom venujeme individuálnu starostlivosť. Poskytujeme im konzultácie a poradenstvo v prípade, že potrebujú poradiť ako naše produkty čo najefektívnejšie používať.

výroba

Naša výroba

V septembri 2020 bola skolaudovaná naša vlastná bezodpadová výrobná hala uprostred krásnej prírody južných Čiech, v obci Branice pri Milevsku. Vo výrobe pracujú naplno zatiaľ len rodinní príslušníci. Vyrábame nielen kozmetické a výživové doplnky MALINNA°. Výroba sa venuje aj výrobe absolútne čistých organických antibakteriálnych kompletne biodegradovateľných čističov a rastlinných boostrov.

dodávatelia.

Naši dodávatelia

Vyhľadávame biologicky kontrolované malé hospodárstva pre podporu lokálnych pestovateľov. Z lokálnych českých fariem zbierame konope, marali koreň a hloh čínsky, ktoré lúhujeme. Na farmách pre nás tiež za studena lisujú rascový, konopný, makový a ostropestrecový olej. Z EU a zo sveta dovážame u nás nedostupné oleje a rastliny (tekvicový olej – Rakúsko, olivový olej –Španielsko, nimbový, karanja – India, esenciálne oleje – Chorvátsko a India, klinčeky, škorica – Srí Lanka).

carrousel-1
carrousel-2
carrousel-3
carrousel-4
carrousel-5
carrousel-6
carrousel-7
carrousel-8
carrousel-9
carrousel-10
carrousel-11
carrousel-12
carrousel-13
previous arrow
next arrow
vývoj a výroba

Jaroslav Stráňavský

výroba

Eva Stráňavská

zakladateľka, manažment značky

Dominika Doniga

PR, manažment

Tea Kerla

PR, marketing

Nina Ford

Obchodný zástupca pre veľkoobchod
manažment výroby

Jakub Beňo

store manager

Pavla Solivarská