Blog

Ako použiť MALINNA° produkty v aktuálnej situácii súvisiacej s COVID-19.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu a množstvo vašich otázok, na ktoré nestíhame odpovedať jednotlivo, sme sa rozhodli zareagovať týmto článkom.

Nájdete v ňom naše odporúčania v súvislosti s prevenciou COVID-19 a tiež zoznam produktov a vysvetlenie ako ich preventívne používať.

Aj tu platí: funkčná imunita je najlepšia ochrana. Od nášho vzniku je našim cieľom definovať naše produkty nielen ako kozmetiku, ale predovšetkým ako systém posilnenia organizmu a jeho schopnosť sa regenerovať. Ak ste sa doteraz spoliehali na imunitný systém a jeho posilňovanie, ste na ceste k tomu, aby ste znížili riziká súvisiace s COVID-19.

Ako MALINNA° produkty fungujú v súvislosti s vírusmi a baktériami?

MALINNA° produkty nepôsobia ako klasické chemické dezinfektanty, alebo antibiotiká. Mikroorganizmy na ne nedokážu získať rezistenciu-odolnosť. V prvej fáze sú mikroorganizmy poškodené pri styku s nimi priamo. Vírusy sú zničené jednoduchšie, keďže ide o jednoduchšiu formu organizmu nesúcu informáciu DNA, ktorá je kyselina. Prípravky sa na ňu naviažu, alebo ju rozpustia. Baktériám, ktoré predstavujú komplikovanejšiu formu mikroorganizmov, rozpustia bunkovú stenu a priamo ich eliminujú. Tie mikroorganizmy, ktoré sú len čiastočne zasiahnuté, stratia vďaka silným inhibičným vlastnostiam našich produktov schopnosť reprodukcie a nevedia odovzdať genetickú informáciu potrebnú pre vznik nového rezistentného kmeňa. Tieto zasiahnuté mikroorganizmy sa však stávajú knižnicou informácií pre našu imunitu.

Ktoré MALINNA° produkty používať pri osobnej hygiene a posilňovaní organizmu?

Produkty na ochranu zvonku:

No.1 Skin Toner

Umyte si ruky a nastriekajte na ne Skin Toner. Poslúži vám v situáciách, kedy nemáte prístup k vode (použitie je podobné ako pri dezinfekčnom géle). Aplikujte ho na tvár a okolie nosa. Do nosa ho môžete nastriekať priamo, alebo ho najprv aplikovať na vatovú tyčinku, s ktorou vyčistíte nosné dierky. Ak nemáte inú možnosť dezinfekcie klávesnice, alebo displeja mobilného telefónu, riadu, či toaletnej dosky, môžete na tento účel využiť aj Skin Toner. 

No. 2 Skin Serum Lavender

Má silné inhibičné a neutralizačné vlastnosti. Ak nemáte prístup k vode, môžete si Skin Serum rozotrieť na ruky. Kvapka produktu je dostatočná. V opačnom prípade ho môžete použiť ako bežné mydlo a dobre si s ním umyť ruky, tvár, či celé telo.

No. 3 Shampoo Clary Sage

Podobne ako Body Wash & Shampoo aj Shampoo Clary Sage má silné inhibičné a neutralizačné vlastnosti.Postup použitia je rovnaký ako pri predchádzajúcom produkte.

Produkty na posilnenie bunkovej a celkovej imunity a eliminovanie mikroorganizmov a infekcií zvnútra:

No. 1 Bitter

MALINNA° Bitter je najsilnejší bojovník proti infekciám z rady MALINNA° produktov. Pre veľký záujem zo strany zákazníkov sme sa ho rozhodli umiestniť na e-shop v predpredajnom balení a cene 35€. Je bohatý na vitamín C, ktorého zdrojom je Hloh čínsky dopestovaný na organickej farme v Českej republike. Výťažky obsiahnuté v produkte Bitter sú známe svojim silným protizápalovým účinkom. Má výraznú horkú chuť. Na prvé príznaky infekcie môže zabrať okamžite. V prípade už prebiehajúcej infekčnej choroby môžete zvýšiť dávku dočasne na 3-5x denne.

No. 2 Elixir Vanilla

Zdravá bunka sa vie najlepšie brániť útokom vírusov. Vírus je totiž schopný fungovať len v bunkách. MALINNA° Elixir Vanilla dlhodobo posilňuje bunky a dodáva im minerály nevyhnutné na ich správne fungovanie a delenie. Jeden z veľmi dôležitých minerálov obsiahnutých v Elixire Vanilla je selén. Selén sa podieľa na syntéze DNA, zabezpečuje správnu funkciu štítnej žľazy a zvyšuje plodnosť. Hrá rolu v prevencii kardiovaskulárnych ochorení a rakoviny. Vanilla tiež obsahuje aj výťažky známe svojimi protizápalovými účinkami. S produktom Bitter sa môže kombinovať, dokonca aj v jednom nápoji.