Účinok na organizmus

ÚČINOK NA ORGANIZMUS

Organické produkty pre výživu a detoxikáciu organizmu na bunkovej úrovni.

Fáza1: Spustite autoregeneráciu a prestavbu buniek vášho tela

Už niekoľko kvapiek MALINNA° produktov obsahuje rádovo viac antioxidantov ako akákoľvek superpotravina. MALINNA° produkty ich nepretržite dodávajú zdravým bunkám, a tak bránia ich oxidácii a poškodzovaniu DNA. Vysoko účinné zložky pomáhajú imunitnému systému lokalizovať poškodené bunky, a tým zamedziť ich množeniu. Vaše telo začína tvoriť zdravšie a odolnejšie tkanivá.

Rozdiel pocítite: 1mesiac+

Fáza2: Detoxikujte svoje telo aj myseľ.

Špeciálne spracovaná morská soľ uvoľňuje a naväzuje toxické usadeniny a ťažké kovy z tkanív a obehového systému. Organizmus ich následne ľahko vylúči. Čisté telo a nezaťažená imunita môžu správne fungovať a obnovovať všetky ďalšie systémy. Kľúčové zásadotvorné minerály vápnik, horčík a draslík nie sú nadmerne spotrebovávané na údržbu mierne zásaditého pH krvi. Telo nimi môže opäť regenerovať kosti, kĺby, vlasy, nechty a pokožku.

Rozdiel pocítite: 1týždeň+

Fáza3: Užívajte si svoje nové ja

Pri dlhodobom používaní MALINNA° produktov začnete vnímať ich pozítívny vplyv na svoju zlepšujúcu sa fyzickú kondíciu a stále žiarivejšie a pevnejšie vyzerajúcu pokožku. Sebavedomý pocit v novej koži je zrkadlom vitálneho tela a uvedomelej mysle. Harmonické fungovanie organizmu v súčinnosti s čistými prírodnými produktami umocňuje váš rešpektuplný postoj k vlastnému telu a prostrediu okolo vás.

Rozdiel uvidíte: 3mesiace+