Doprava a platba

DOPRAVA

Vašu objednávku vám doručíme kuriérom alebo si ju môžete vyzdvihnúť osobne na zvolenom odbernom mieste Zásielkovne alebo bezplatne v našej centrále v Bratislave.

Bezplatný osobný odber v MALINNA° office

Osobný odber v našej centrále MALINNA° na Dobrovičovej 16. v Bratislave. Do 24hod od vybavenia vašej objednávky vás budeme kontakotvať SMS správou. Centrála nie je prístupná pre verejnosť, preto má obmedzené výdajné hodiny.

Pondelok: 08.00-14.00

Utorok: 08.00-14.00

Streda: 16.00-18.30

Doručenie kuriérom na Slovensku a v Českej republike

Doručujeme na celom Slovensku a v Českej republike prostredníctvom kuriéra najneskôr do 3 pracovných dní od vybavenia objednávky (dosatnete upozornenie mailom). Objednávku spracujeme a vybavíme zväčša do 24hod od jej prijatia. V prípade akcií alebo veľkých sviatkov sa dodacia doba môže predĺžiť. O čase doručenia budete informovaný kuriérskou službou. Cena doručenia je 3,- EUR s DPH.

Osobný odber prostredníctvom Zásielkovne na Slovensku a v Českej republike

Tovar si môžete nechať doručiť na Vami zvolené odberné miesto Zásielkovne. Tovar expedujeme do 24 hod od prijatia objednávky. Tovar je dodaný na odberné miesto najneskôr do 3 dní od expedovania. Počas sviatkov a akcií sa môže dodacia doba predĺžiť. O doručení na odberné miesto budete informovaný Zásielkovňou. Cena doručenia prostredníctvom zásielkovne je 4,5EUR s DPH.

PLATBA

Platba kartou

Za nákup môžete zaplatiť pohodlne kartou alebo prevodom hneď pri nákupe prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány GoPay. Akceptujeme karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro. Na ďalších spôsoboch platby pracujeme.

Faktúra online

Faktúru za nákup vám pošleme elektronicky emailom. Aj týmto malým krokom spolu s vami minimalizujeme dopad na životné prostredie.