Blog

Superfood od MALINNA°: výživa priamo do buniek!

Ak bunky nášho organizmu nemajú dostatok živín, naša kondícia postupne upadá, nefunguje správne imunitný systém a procesy v organizme sú narušené. To môže mať za následok vznik rôznych, aj závažných ochorení nielen fyzického tela, ale aj psychiky. Z tohto dôvodu bol vyvynutý  MALINNA° Elixir Vanilla. Tento výživový doplnok je bohatým zdrojom vstrebateľných minerálov a ďalšieho spektra živín, ktoré v dostatočnej miere z potravy nikdy nedokážeme prijať. Živiny v MALINNA° Elixire Vanilla sú organického pôvodu v takej chemickej forme, v akej ich organizmus vie rozoznať a okamžite využiť pre svoju regeneráciu.

Nestačí sa dobre najesť? 

Otázka je, čo to vôbec znamená. Ak sa po jedle cítime ťažko, organizmus nám dáva signál, že sme sa otrávili. Ak sa cítime unavene, náš organizmus väčšinu svojej energie spotrebováva na to, aby sa vysporiadal s tým, čo práve prišlo do žalúdka. 

Potrava či otrava?

Nech je to akokoľvek paradoxné, potrava je komplikovaný zdroj energie a živín pre organizmus. Veľa z nej totiž okamžite minieme na samotné trávenie. Podľa výberu stravy tiež záleží, koľko odpadu z nej pre telo vznikne a koľko si z nej reálne dokáže vziať živín.

Ovocie a zelenina bez živín.

Už dávno neplatí, že kto konzumuje veľa ovocia a zeleniny, má dostatočnú zásobu vitamínov a minerálov. Keď sa desaťročia pestuje na tej istej pôde tá istá plodina, je absolútne samozrejmé, že pôda pod ňou bude úplne vyčerpaná. Rastliny potom nemajú dostatok živín, a teda odolnosť voči parazitom a plesniam. Namiesto toho, aby sa zmenil prístup k pestovaniu, rastliny hnojíme lacnými hnojivami a postrekujeme toxickými chemikáliami. Tie potom prijímame spolu s potravou. Vedzte, že potravinové alergie nemáme zo samotných potravín ale predovšetkým z chémie, ktorú na ne aplikujeme. O mäse plnom antibiotík a hormónov sa ani nemusíme baviť.

Musím snáď byť breatharián?!

Iste by bolo efektívne a ekonomické dokázať žiť zo vzduchu a slnečnej energie. Ak je to možné, zrejme sa treba dopracovať k vysokej úrovni vedomia. Čo však môžeme urobiť aj bez toho, je kvantitu vymeniť za kvalitu. Vyberajme si potravu, ktorá má čo najmenej pridaných konzervantov a stabilizátorov a pochádza z kvalitných zdrojov. Kupujme základné nespracované potraviny. Naším vodítkom by mala byť sezónnosť a lokálnosť potravín od overených pestovateľov, výrobcov a chovateľov.

Skončime s prejedaním.

Ak telo dostane dostatok skutočnej výživy, nepotrebuje ani zďaleka kvantitu, na ktorú sme zvyknutí a berieme ju ako normálnu. Práve pre tento účel sme v MALINNA° products vyvinuli MALINNA° Elixir Vanilla. Tento výživový doplnok by sa pri vhodnom riedení mohol podávať priamo do ciev, keďže vôbec nemusí prejsť tráviacim procesom. Je bohatým zdrojom vstrebateľných minerálov a ďalšieho širokého spektra živín.

Elixir Mint a Elixir Vanilla: optimálna kombinácia.

Kým Elixir Mint má silný detoxikačný a alkalizačný vplyv na náš organizmus, Vanilla mu poskytuje živiny, ktoré je Mintom vyčistený organizmom schopný ešte rýchlejšie a efektívnejšie prijať. Už pri Elixire Mint ste si mnohí všimli výrazné zlepšenie stavu imunitného systému a obnovenie samoliečivej schopnosti nášho tela. S MALINNA° Elixirom Vanilla sme posunuli prístup k obnove organizmu o úroveň vyššie. 1 plná pipeta Elixiru Mint a 1-3 plné pipety Elixiru Vanilla denne podávaných do kvalitnej mäkkej vody majú výrazný vplyv na spomalenie starnutia organizmu. Tiež nám pomôžu prekonávať čoraz väčší nápor odolnejších infekcií a enviromentálneho stresu.

Má Vanilla Elixir obmedzenia?

Hoci je vyrobený z orechových olejov, u alergikov na orechy sa reakcia neprejavila. V každom prípade odporúčame najskôr kvapnúť malé množstvo na kožu, a ak nedochádza k reakcii, vypláchnuť si ústa malým množstvom zriedeného Elixiru Vanilla. Dôvodom, že nevzniká reakcia je fakt, že Elixír je vyrobený z fragmentovaných olejov, pri výrobe prejdú procesom, ktorý mení ich štruktúru, a na telo majú iný účinok ako v surovej forme. 

Tehotné ženy si ním doplnia zvýšenú spotrebu stavebných minerálov a mamičky ním pomôžu svojim deťom v zdravom vývine. Pre všetkých môže byť doplnkom na ceste k dlhovekosti pri vysokej energii a vitalite.