Blog

Skin Serum: alebo ako hĺbkovo vyčistiť a omladiť pokožku. Tipy!

Správnym používaním dosiahnete maximálny účinok!

Pri tomto produkte je mimoriadne dôležité, aby sme mu pomohli čo najlepšie sa vstrebať do pokožky. To dosiahneme tak, že ho aplikujeme na vlhkú pokožku a pred opláchnutím ho necháme aspoň pár minút pôsobiť. Toto čakanie si môžeme spríjemniť masážou ošetrovaného miesta.

Ošetrenie tváre:

  1. Odstráňte make-up. 
  2. Na končeky prstov nakvapkajte pár kvapiek Skin Séra (pri citlivej pokožke použite Cleansing Foam) a krúživými pohybmi ho vmasírujte do pokožky. Vyhnite sa oblasti očí. Pre svoje mierne zásadité pH by mohol na ne pôsobiť dráždivo.
  3. Po pár minútach kožu opláchnite a osušte uterákom.
  4. Na pokožku tváre nastriekajte Skin Toner.
  5. Tvár a okolie očí nakrémujte malým množstvom MALINNA° krému.

Túto procedúru odporúčame najmä pred spaním, pokožka sa v noci krásne zregeneruje. Vďaka antioxidačnej sile a koncentrovanej výžive si zachová mladosť a pružnosť. Kúra má aj silný reverzný efekt. Ak máte zrelú pokožku, v kombinácii s užívaním Elixiru Vanilla sa jej postupne navráti pevnosť a pružnosť. Nejde však o povrchový efekt spôsobený vonkajším vyplnením vrások či zadržiavaním vody v podkožných vrstvách. Ide o komplexnú hĺbkovú obnovu, ktorá vyžaduje čas a trpezlivosť podporenú správnou životosprávou. 

Všetky MALINNA° produkty sú silne koncentrované. Preto nie je vôbec nutné používať veľké množstvá. Úspech je skôr otázkou pravidelnosti.

Detoxikácia pokožky:

  1. Ideálne je najprv póry otvoriť teplým kúpeľom či sprchou: vodu necháme z pokožky mierne odkvapkať a následne na telo nanesieme malé množstvo Skin / Body Séra, ktoré rukami rozotrieme a zapracujeme do pokožky.
  2. Neoplachujeme, iba sa osušíme uterákom.
  3. Celé telo, alebo žiadanú oblasť postriekame Skin Tonerom.
  4. Následne vybranú časť natrieme krémom z rady MALINNA°.
  5. Zabalíme sa do suchej ohriatej osušky a na chvíľu sa zahrejeme pod dekou či perinou.

Touto procedúrou odporúčame ošetrovať najmä oblasť chrbta. Nielen kvôli kvalite pokožky, ale najmä kvôli chrbtici a svalovým tkanivám v tejto oblasti. Ich hĺbková detoxikácia, ideálne doplnená o vnútorné užívanie Elixirov Mint a Vanilla, výrazne pomôže predchádzať spazmom a disfunkciám nervového a pohybového systému. Procedúra má vplyv na spomalenie degradovania organizmu ako celku.

Sauna detox:

Ak ste milovníkom saunovania tak vedzte, že v Skin a Body Sérach ste práve našli absolútnu jednotku, ktorá posunie efekt saunovania na celkom iný level. Stačí ich pred či počas pobytu v nej nanášať na vlhkú pokožku (sú vhodné do fínskej, parnej a infra sauny). Takto sérum prenikne hlboko do pokožky, kde ju vyživí a pomože jej zbaviť sa skrytých infekcií. Po takejto procedúre vyjdete zo sauny ako znovuzrodení a mladší. Nielen pocitovo. 

Na tento účel skúste aj naše ďalšie Body Séra. Každá esencia prinesie iný pocit zo saunovania.