Blog

MALINNA° Skin Toner – čo všetko vyrieši?

MALINNA° Skin Toner má ako každý náš produkt jedinečné čisté zloženie bez akejkoľvek syntetickej chemikálie opäť len z čistých organických olejov, esenciálnych olejov a soli. Zároveň má ORP (-190mV), čo ho robí silným stabilným organickým antioxidantom.

Za pomerne všeobecným názvom sa skrýva obrovské spektrum použitia a účinkov, ktoré tento cenovo dostupný produkt ponúka.

Vôňa

Pri všetkých MALINNA° produktoch dbáme predovšetkým na to, aby sme nikdy neuprednostňovali na oko páčivé vlastnosti pred ich účinkami. Vôňa je preto špecifická, daná olejmi, ktoré sú známe svojimi hojivými a regeneračnými vlastnosťami na organizmus. Nemusí preto vyhovovať každému. Rozhodujúci je zámer, s akým produkt kupujete a čo ním chcete dosiahnuť. Definovaná je gerániovým esenciálnym olejom, ktorý sme vybrali pre jeho repelentné účinky.

Konzistencia a dávkovanie

Skin Toner je balený vo fľaštičke s rozprašovačom, ktorý umožní rovnomernú aplikáciu. Je tekutý, jemne olejovitý a veľmi koncentrovaný. Preto nemusíte používať veľké množstvo. Aj v jednej dávke je dostatočné množstvo účinných látok. Neaplikujte ho preto veľakrát naraz na malú plochu. Radšej častejšie v malých dávkach.

A teraz k aplikáciám!

1. Naštartujte regeneráciu pokožky a pohybového ústrojenstva po osprchovaní

Na celé telo nepotrebujete viac ako 10 streknutí. Produkt aplikujte ešte na mierne vlhkú pokožku a nechajte voľne zaschnúť. Ideálne ho je nastriekať na kľúčové miesta na tele (chodidlá, kĺby, chrbtica a hrudna kosť) a následne naniesť MALINNA° Body Cream Lavender

2. Posilnite bunky pokožky pred a po opaľovaní

Jedna dávka na pokožku tváre každých 30 minút počas pobytu na slnku dodá bunkám pokožky veľké množstvo antixodantov a tie sa stávajú odolnejšie na vonkajšie oxidačné vplyvy. 

3. Účinná ochrana rúk pred baktériami

Jedno streknutie MALINNA° Skin Toneru do dlaní ich ochráni pred množením nebezpečných baktérií. Pokojne ním môžete nahradiť všetky sanitačné gély obsahujúce množstvo nebezpečnej, ale aj neúčinnej chémie. 

Na to, aby bežný dezinfekčný gél na ruky naozaj dezinfikoval, musel by obsahovať minimálne 70% alkoholu. Komerčné gély toto množstvo neobsahujú, a preto sú neúčinné. Všetky MALINNA° produkty fungujú pri styku s baktériami inak. Majú inhibičné vlastnosti, čo znamená, že po styku s baktériami sa tieto ďalej nemnožia, ale naše telo je schopné identifikovať ich a vytvárať si na ne protilátky. Tak oslabujeme baktérie a posilňujeme imunitu. 

4. Ekzémy, akné a vyrážky

Tu samozrejme odporúčame komplexný prístup a riešenie aj zvnútra, kde je kľúčovým produktom MALINNA° Elixir Mint na detoxikáciu, oslabenie infekcií a vyčistenie obehového systému a MALINNA° Elixir Vanilla, na doplnenie vstrebateľných minerálov, vitamínov a iných výživných látok, dôležitých pre obnovu buniek. Zvonku však môžeme starostlivosť účinne zvýšiť použitím MALINNA° Skin Toneru. Pri aplikácii na problematickú pokožku odporúčame odskúšať na malej ploche a počkať niekoľko hodín na reakciu. Takisto platí: menej a pravidelne.

5. Hojenie poranenej a popálenej kože po úrazoch

Vzhľadom na svoje čisté zloženie s inhibičnými vlastnosťami na množenie baktérii je MALINNA° Skin Toner ideálnym prostriedkom v pomoci pri hojení kože po úrazoch. Sama som ju aplikovala na kožu po páde z kolobežky, tu môžete pokojne použiť aj väčšie množstvo. Pri veľkom množstve a otvorenej rane môžete pocítiť štípanie, nie je to však nič neznesiteľné a telo sa vám odvďačí výsledkom.

6. Starostlivosť o zdravé chodidlá a chodidlá a nechty napadnuté plesňovými infekciami

Nezabudnite si zobrať MALINNA° Skin Toner do wellnessov a pred odchodom ním ošetriť svoje chodidlá. Ideálne je použiť aj Foot Cream Oregano kvôli regenerácii kože a prevencii vzniku plesňových ochorení. Ak si tieto už liečite, doporučujeme aplikovať Skin Toner zakaždým pred obutím obuvi. Večer pred spaním môžete naniesť aj väčšie množstvo a následne použiť MALINNA° Foot Cream Oregano.

7. Dajte stop vypadávaniu vlasov

Po sprche aplikujte na vlasové korienky alebo na plešivú časť hlavy a končeky vlasov. Ak chcete zlepšiť kvalitu vlasov alebo obnoviť rast vlasov na hlave, odporúčame proces podporiť použitím MALINNA° Body Wash & Shampoo, MALINNA° Shampoo Clary Sage a predovšetkým vnútorným užívaním MALINNA° Elixiru Vanilla.

8. Aj detská pokožka si zaslúži Skin Toner

Naším najmenším môžete bez obáv aplikovať Skin Toner na pokožku zadočka pred zavinutím do plienky, aby ste zabránili zapareniu. Detičky zároveň doporučujeme kúpať v niektorom z MALINNA° body wash and shampoo (ideálne šalvia, levanduľa, geránium alebo ruža), ktorý podporia ich prirodzený kožný mikrobióm.