Blog

Ako začať s MALINNOU°?

Počuli ste o MALINNA° produktoch, radi by ste začali, len neviete ako a čo vlastne očakávať? Je to celkom jednoduché. Nezáleží na tom, či ste zdraví a váš cieľ je zdravie si udržať alebo si neviete dať rady s nejakým dlhodobým zdravotným, či kozmetickým problémom. V MALINNA° sme presvedčení o tom, že najlepším lekárom je funkčný imunitný systém. Našou prioritou je posilnenie jeho správnej funkcie. Cieľom našich produktov sú zdravé a životaschopné bunky – základná jednotka organizmu. 

Čo ak imunita nefunguje?

Disfunkcia, alebo “obmedzená prevádzka” našej imunity je spúšťačom rôznych ďalších problémov, ktoré sa môžu prejaviť rôzne: neschopnosťou rozoznať a eliminovať rozličné typy vírusov, baktérií a iných väčších parazitov, ktorým sme neustále vystavovaní. Ďalším kľúčovým problémom je množstvo toxínov (plesne, ťažké kovy a iné), ktorými svoj organizmus neustále zanášame. Robíme tak nielen cez potravu a syntetické liečivá, ktoré prijímame, ale aj cez pokožku, ktorá je vystavená škodlivým chemikáliám v prostredí. Len sa zamyslime nad látkami, ktoré nosíme, vodou, v ktorej sa umývame, vzduchom, ktorý dýchame, alebo nad kontaktom s povrchmi ošetrenými rôznymi chemikáliami. 

Čistota pol života!

Našim prvým cieľom a zároveň začiatkom celej cesty k udržteľne zdravému organizmu je očista vnútorného prostredia cez tráviaci trakt a pokožku. Proces očisty by mal byť súčasťou nášho života, nielen jednorázovou záležitosťou. Pokým žijeme životom, aký poznáme, tak je nevyhnutné organizmus očisťovať pravidelne. Už po niekoľkých dňoch používania vstupných produktov MALINNA° môžete začať vnímať rozdiel. Očista nie je však vždy príjemná, preto treba rátať aj so sprievodnými prejavmi detoxikácie.

Kompletný balík vstupných produktov si môžete zakúpiť v zvýhodnenej cene TU!

Prvý krok: MALINNA° Elixir Mint – naštartujte imunitu a vyčistite organizmus

Začneme kardiovaskulárnym systémom a zlepšením kvality krvi. Elixir Mint je zásaditý nápoj a silný stabilný antioxidant. Predstavuje skvelý štart do dňa. Obsahuje výťažky z rastlín, ktoré sa vyznačujú silnými účinkami na oslabenie patogénnych mikroorganizmov. Vďaka jeho spôsobu spracovania dokážu prítomné látky viazať na seba toxíny, ktoré organizmus ľahko z tela vylúči. Jednu dávku si pripravíte zriedením 4 ml elixíru (malá kávová lyžička) a 200 ml mäkkej vody bez chlóru. Zriedený koncentrát je najlepšie vypiť pred spaním cca 2 hod po jedle alebo na lačný žalúdok hneď po zobudení. V období zvýšenej záťaže na organizmus môžete zvýšiť dávku na 2-3x denne. Deti od 3 rokov môžu užívať 2ml koncentrátu denne zriedeného do 100ml vody. Elixír je možné od začiatku kombinovať s Elixir Vanilla, alebo ho pridať po niekoľkých mesiacoch užívania Mintu.

Druhý krok: MALINNA° Skin Serum detoxikuje a vyživí pokožku

Skin Serum sa vynikajúco vstrebáva a preniká do hlbokých vrstiev kože. Takisto obsahuje látky pôsobiace protizápalovo. Pokožku čistí a vyživuje. Keďže ide o absolútne čistý produkt, okrem pokožky celého tela je vhodný aj pre pokožku našich najmenších, citlivú, problematickú pleť a intímnu hygienu. Pár kvapiek postačí na starostlivosť o pokožku tváre i dekoltu, ale aj iné zaťažované a problematické miesta na povrchu nášho tela.

Tretí krok: MALINNA° Skin Toner

Po vyčistení pleti Skin Serom aplikujte na pokožku tváre a celého tela Skin Toner. Vďaka jeho obsahu protizápalových olejov s antimikrobiálnymi účinkami slúži aj ako účinná organická náhrada dezinfekčných sprejov. Skin Toner taktiež urýchľuje hojenie rôznych väčších či menších poranení pokožky a napomáha pri liečbe akné, či ekzémov. Je to silný antioxidant, posilňuje bunky pokožky a spomaľuje ich starnutie. Čo všetko dokáže sa dozviete tu.

Štvrtý krok: MALINNA° Face Cream Rose

Najjemnejší z našich krémov dokonale hydratuje a napomáha obnove poškodených vrstiev pokožky. Face Cream Rose je vhodným vstupom do sveta krémov MALINNA°. Používať ho môžete ako denný, nočný i očný krém. Nanášajte ho v malom množstve na vlhkú pokožku, hneď po tom čo ste na tvár aplikovali Skin Toner. Bambucké maslo sa tak zriedi a zanechá na vašej pleti ľahký ochranný filter. Krém pokožku nezamastí a vynikajúco sa vstrebáva. Krémy Lavender a Oregano sú účinnejšie v prípade regenerácie pohybového aparátu, kože tela, či podpory liečby rôzneho typu ochorení.