Prinášame komplexnú starostlivosť o vlasy!

Dnes je tu konečne moment, na ktorý sme sa v MALINNA° teame mimoriadne tešili. Na sklad a do obchodov dorazil náš nový produkt: MALINNA° shampoo clary sage. Prečo by vám nemal chýbať a s ktorými produktami je ideálne ho kombinovať?

Najčistejší šampón na trhu!

MALINNA° shampoo clary sage nepozná kompromis v zložení. Neobsahuje nijakú syntetickú chemikáliu a je zložený len z organických olejov, esencií a prírodnej soli. Je vegánsky a testujeme ho úspešne na sebe už niekoľko mesiacov.

Luxus na každý deň.

Našim cieľom bolo uspokojiť aj tých najnáročnejších a zároveň priniesť na trh produkt, ktorý je dostupný na každodenné používanie. Tento šampón rozhodne nemusíte odkladať len na špeciálne príležitosti.

Pení, hĺbkovo čistí a vyživuje.

Pri jeho vytváraní sme použili oleje, ktoré majú po zmydelnení vysokú penivosť. V olejoch sú živiny, obzvlásť vstrebateľné minerálne látky, ktoré prispievajú k obnove vlasov, vlasových korienkov a pokožky hlavy.

Ako ho použiť?

Ako bežný šampón ho môžete používať každý deň. Intenzívne sme pracovali na tom, aby napriek tomu, že je absolútne čistého prírodného zloženia, nezanechával vlasy ťažké. Samozrejme, najlepší efekt dosiahnete, ak žijete v oblasti s mäkkou vodou alebo máte na hlavnom prívode vody nainšatalovaný filtračné zariadenie. Tvrdá voda totiž reaguje so zmydelnenými olejmi. Tento problém sme sa však snažili do maximálnej miery odstrániť správnym pomerom prírodných solí.

4 produkty pre dokonalú starostlivosť o vaše vlasy

Ku korienkom hlavy naneste niektoré zo šiestich sér MALINNA° body wash and shampoo a nechajte pôsobiť niekoľko minút. Nevstrebanú časť opláchnite. Následne vlasy umyte šampónom MALINNA° shampoo clary sage. Vlasy osušte a párkrát postriekajte MALINNA° skin tonerom pre lepšie rozčesávanie, ochranu, výživu a úpravu vlasov. Ak vaše vlasy stratili kvalitu, prípadne vám výrazne začali padať, treba im dopriať výživu aj zvnútra. MALINNA° elixir vanilla bude mať na svedomí výrazné zlepšenie kvality vašich vlasov už po niekoľkých týždňoch.

Nielen na vlasy!

Aj tento produkt má multifunkčné využitie. MALINNA° shampoo clary sage môžete pokojne používať ako sprchovací gél vysokého štandardu.

Komu je určený?

MALINNA° shampoo clary sage je tak pre deti, ako aj pre dospelých. Jeho používaním sa postupne zharmonizuje koža vašej hlavy a bude sa správne premasťovať. Doporučujeme ho na zdravú pokožku, no je rovnako šetrný aj pri lupinatej, ekzematickej, či psoriatickej pokožke. Šampón je určený pre ženy aj mužov, ktorým záleží rovnako na vzhľade a zdraví vlastného organizmu.

Dbali sme aj na životné prostredie.

Šampón je zabalený v plastovom obale vyrobenom zo 100% recyklovaného a ďalej recyklovateľného plastu. Postupne pracujeme na odberných miestach, kde si budete môcť šampón dočapovať.