MALINNA° otvárala svoju prvú kamennú predajňu

Pondelok 1. októbra bol pre MALINNU° slávnostným dňom. Na Grosslingovej 19. v Bratislave sme otvárali a krstili našu prvú kamennú predajňu. Nesie meno MALINNA°&CHISTEE. 

Takto pred rokom

Predtým, než sme vôbec tušili, že vznikne kozmetika s názvom MALINNA°, bola snaha môjho otca vyrobiť antibakteriálny prostriedok so silnými čistiacimi vlastnosťami, ktorý bude vyrobený len z organických olejov a solí bez použitia akejkoľvek syntetickej chémie. Pri tomto výskume však odhalil spôsob, akým pracovať s olejmi tak, aby z nich získal čo najviac účinných látok. A tu je počiatok všetkých MALINNA° produktov. To však nič nemení na fakte, že sme čelili výzve, ako odprezentovať čistiaci prostriedok spĺňajúci najvyššie enviromentálne normy. Hoci všetky produkty z otcovej dielne vychádzajú z jednej podstaty s rovnakým zameraním: vyčistiť telo a prostredie a zvýšiť našu imunitu, tomu, kto nepozná “story behind” sa to môže zdať nepochopiteľné, ba priam nezlučiteľné. Vtedy som stretla kamaráta Petra Faltusa, ktorý je dušou a srdcom nadšencom prírody a jej ochranárom. Do cleanera sa zamiloval na prvý pohľad. Predstava, akú všetku nebezpečnú chémiu ním vieme nahradiť a tiež rozsah jeho použitia, ho motivovala k rozhodnutiu vytvoriť značku CHISTEE.  Po necelom roku usilovnej práce, kedy do svojho teamu pribral ďalších šikovných ľudí a zároveň našich priateľov, MALINNA° dostala súrodenca v podobe značky CHISTEE.

Čo u nás nájdete?

V obchodíku si môžete kúpiť produkty na čistenie (nielen) celej domácnosti, ktoré sú absolútne bezpečné a priam zázračne účinné. Značka CHISTEE zároveň ponúka možnosť produkty si chodiť čapovať, aby prispela k zníženiu produkcie odpadových obalových materiálov.

Z krstu.

V pondelok sme obchodík pokrstili ako inak, MALINNA° Elixirom a CHISTEE Home Cleanerom. Dúfame, že si zachová rovnako príjemnú atmosféru, ako bola aj tá pondelková, počas celéh svojho fungovania.

Sledujte obchodík na facebooku.

A určite si nezabudnite pozrieť, čo ponúka značka CHISTEE pre váš krajší, zdravší a bezpečnejší život.