Ako začať s MALINNA° Elixir Mint

“Nič nebráni liečbe viac, ako neustála zmena medicíny.”

Seneca

Cieľom rady MALINNA° je zjednodušiť, skvalitniť a predĺžiť ľudský život, aby nás starnutie a iné choroby neobmedzovali v napĺňaní našich cieľov a v plnohodnotnom živote. MALINNA° produktov je preto len niekoľko a každý z nich má svoju dôležitú úlohu v celom systéme, akým MALINNA° pristupuje k údržbe nášho tela. Produkty na prvý pohľad nie sú lacné. Ich používaním však zistíte, aké malé množstvá vám stačia na dosiahnutie ohromných zdravotných zlepšení a najmä koľko iných produktov už nepotrebujete. Keď sa po čase budete cítiť opäť/dlhodobo vitálni, zdraví a výkonnejší, dokážete odmerať pridanú hodnotu, ktorú MALINNA° produkty majú pre váš život. Nosným produktom MALINNA° je určite Elixir Mint. Pozrime sa, ako začať s jeho užívaním.

MALINNA° Elixir Mint

Chuť.

Elixir môže mať na prvé vypitie zváštnu chuť. Prirovnávaný k chuti mentolového cukríka, či borovicovej živice niektorým klientom chutil okamžite, skúsenosti iných sú také, že prvé dni si na chuť museli zvykať. Po čase sa naň  však už začali vyslovene tešiť. Pite preto Elixir s pocitom, že pomáhate svojmu organizmu, a tým prekonáte prípadnú počiatočné chuťovú nevôľu. Pripravili sme ho tak, aby vášmu telu pomáhal, a preto neobsahuje nijaký cukor ani dochucovadlo.

Dávkovanie.

Aj napriek tomu, že Elixir je úplne čistý prírodný produkt vyrobený z najkvalitnejších organických olejov, rastlinných výluhov a solí, je to silný antioxidant, ktorý obsahuje veľké koncentrácie účinných látok. Treba preto k jeho užívaniu pristupovať s rozumom, najmä ak trpíte závažnejším zdravotným ochorením a užívate iné lieky. Jednu dávku Elixiru si pripravíte zriedením kávovej lyžičky (zruba 1 plná pipeta) s pohárom čistej vody. Zo skúseností vieme, že ideálne je užívať dve dávky Elixiru denne.

Dlhodobé užívanie.

Dlhodobé užívanie MALINNA° Elixiru je žiadúce, aby ste si všimli zmeny. Prestavba tela vyžaduje svoj čas (denne sa nám obnovia milióny buniek, niektoré tkanivá sa vymenia už po 2 týždňoch, výmena kostí trvá najdlhšie – až 7rokov) a nezabudnite, že naše telo sme zanášali roky, preto nemôžeme očakávať, že sa dokonale vyčistí za pár dní. Zo skúseností pozorujeme, že niektorým užívateľom sa pozitívne zmeny začali na organizme prejavovať už po prvých dňoch. Odporúčame pred užívaním Elixiru nechať si urobiť krvné testy a pozorovať zmenu hodnôt po niekoľkých mesiacoch užívania. Krvný obeh je prvý systém, kde môžeme zachytiť prvé zásadné zmeny. Zmeny, ktoré si môžete všimnúť po niekoľkých dňoch až týždňoch:

  • príval energie (obehový systém sa vyčistí, telo sa lepšie okysličuje, výživa z potravy sa lepšie vstrebáva)

TIP: je dobré piť elixír cca 2hod pred spaním, keďže telo sa počas spánku regeneruje. Na niektorých užívateľov má však príliš povzbudzujúci účinok (je spôsobený o.i. vstrebávaním minerálov, ktoré telo nevedelo spracovať a boli uložené v tele), a tým preto odporúčame druhú dávku v skorších popoludnajších hodinách.

  • menšia potreba mlsať (chuť mlsať spôsobujú okrem iného aj baktérie svojimi výlučkami, ktorými klamú náš mozog, aby ho prinútili prijať cukor, ktorý je aj ich zdrojom energie, Elixir má tiež vplyv na stabilizáciu hladiny inzulínu v krvi).
  • skvalitnenie a skrátenie spánku o 1-2hod (v noci sa telo regeneruje, ak dobre funguje a nie je znečistené, dokáže sa zregenerovať rýchlejšie)
  • upravenie krvného tlaku (vysoký tlak sa upravil mnohým užívateľom do pár dní, vysoký krvný tlak má množstvo príčin a Elixir mohol pomôcť organizmu príčinu vyriešiť)
  • lepšie prekrvenie končatín a orgánov (súvisí s vyčistením obehového systému)

Aké procesy sa v tele spustia?

Prvý týždeň po začatí ale odporúčame Elixir užívať iba raz denne a všímať si reakciu organizmu. V prípade, že sú v tele veľké množstvá odpadových látok a poškodených buniek, začnú sa uvolňovať. Patogénne baktérie a vírusy zasiahnuté Elixirom môžu začať migrovať a hľadať iné oslabené miesto v tele. Tieto faktory môžu spôsobiť krátkodobú negatívnu reakciu organizmu. Je preto dôležité poskytnúť nášmu telu čas, aby sa stíhalo regenerovať a spracovať uvoľnený odpad: Elixir “rozbije” rôzne ložiská, kde okrem toxínov a iných odpadových látok môžu byť aj minerály, ktoré telo nevedelo spracovať. Elixir ich “roztriešti” na molekuly o takej veľkosti, ktoré telo vie zúžitkovať. Aj uvoľnený odpad môže chvíľu v tele kolovať, kým ho telo nespracuje a nevylúči, preto je dôležité zbavovať sa ho postupne. Ak boli v tele ložiská baktérii, imunitný systém posilnený Elixirom ich začne vytláčať z miesta, kde sa kolonizovali a baktérie sa premiestnia do iného miesta s oslabenou imunitou, kým sa ich organizmus úplne nezbaví. Postupným komplexným prístupom sa vieme zbaviť väčšiny zápalov, ktoré v tele máme.

Druhý týždeň doporučujeme zvýšiť dávku na 2 nápoje denne a pri tomto dávkovaní môžete ostať v prípade, že netrpíte zdravotnými problémami. Ak ste pacient po operácii alebo trpíte akútnym, či chronickým ochorením, neváhajte nás kontaktovať a zistiť, ako regenerácii a liečbe účinne napomôcť MALINNA° produktami.

Reakcie organizmu.

Na Elixir máme minimum negatívnych počiatočných reakcií. V ojedinelých prípadoch sa objavili v prvých dňoch mierne hnačky, bolesti hlavy, bolesti brucha (tá môže byť aj reakciou na vysoké pH elixíru, ktoré môžeme znížiť zriedením Elixiru napr. so zázvorovým čajom, namiesto vody). U pacienta trpiaceho leukémiou užívajúceho tabletkovú chemoterapiu niekoľko rokov sa v prvých dňoch užívania Elixiru (október 2017) objavilo dokonca zvracanie, preto sme doporučili znížiť dávku na 1x každý druhý deň, ktorú postupne zvýšil na 5x denne a počiatočné problémy sa úplne stratili. V januári 2018 bol klient z nemocnie prepustený, naďalej Elixir užíva v bežnej dávke 2-3x denne a teší sa dobrému zdraviu. Ak aj pozorujete nejaký negatívny príznak, je dôležité odpozorovať, či skutočne súvisí s užívaním Elixiru. Ak ste ochotní v užívaní pokračovať, odporúčame dočasne dávku znížiť na polovicu (čo je namiesto kávovej lyžičky iba polovica každý druhý deň, až kým sa nebudete cítiť výborne, potom dávku môžete začať postupne zvyšovať). To, že sa nejaká negatívna reakcia objavila, je zväčša príznakom toho, že telo je naozaj značne zanesené alebo má iný problém v latentnej fáze, ktorý môže organizmu časom spôsobiť dramatické problémy. S pomocou MALINNA° Elixiru a uvedomelého prístupu k vlastnému organizmu, môžete tomu predísť a tešiť sa z benefitov vitálneho tela.

Tip: recyklovanie buniek.

Našim cieľom pri užívaní Elixiru je regenerácia buniek a bunkového DNA a tiež účinné odstraňovanie odpadových látok. V prípade, že Elixir užívate dlhodobo (ale aspoň po dobu 2 mesiacov), odporúčame nasledovné: 4 dni v týždni piť Elixir 1-2x denne, 5. a 6. deň 3-4x denne a 7. deň držať pôst. Pôsty o vode pomôžu organizmu oddýchnuť si od detoxikácie (v tomto smere máme na mysli metabolizovanie postupne sa uvoľnujúcich odpadov). MALINNA° Elixir má schopnosť detoxikovať organizmus na bunkovej úrovni (dokáže preniknúť až do buniek a odstrániť odpad uložený v bunke samotnej) a pôsty účinok ešte zvýšia.

Voda je extrémne dôležitá.

Voda je súčasťou MALINNA° nápoja, ktorý si z Elixiru pripravujete, a preto je dôležité, aby ste mali jej kvalitný zdroj. Pri meraniach ORP hodnôt sme si potvrdili, že voda z rôznych zdrojov má zásadne odlišné hodnoty ORP. Čím je ORP nižšie, tým je daná látka silnejší antioxidant. Naše telo najlepšie funguje, ak jeho bunky prichádzajú do kontaktu s látkami v rozmedzí od (-140mV) do (-40mV). Liečivá Mariánska voda v Lourdes má ORP (-100mV), niektoré pitné vody v kohútikoch majú ORP až + 200mV. MALINNA Elixir má v koncentrovanej podobe ORP cca (-200mV), no zároveň má veľmi silnú antioxidačnú kapacitu. To znamená, že ak máme 1l vody s ORP +200mV nemusíme do nej naliať 1l elixíru s ORP (-200mV), aby sme dosiahli ORP 0. Len pár kvapiek Elixiru dokáže znížiť ORP z 200mV na (-100mV). Na čo však treba dávať pozor je obsah rôznych minerálov vo vode. Ak máte v kohútiku tvrdú vodu (čo viete posúdiť aj podľa toho, ako rýchlo sa Vám vytvára vodný kameň na rýchlovarnej kanvici), je lepšie poobzerať sa po iných zdrojoch vody. V plaste balená kojenecká voda síce nízky obsah minerálov má, no je známe, že plasty uvoľňujú do vody rôzne nežiadúce zložky pre organizmus škodlivé, je preto lepšie kupovať vodu balenú v skle. Voda ako taká je veda samostatná. Základné odporúčanie však je, že MALINNA° Elixir by sa mal miešať s mäkkou vodou izbovej teploty (od 20°C – do max. 50°C).

Doprajte si čas.

Ak chcete pocítiť pozitívne zmeny užívania elixíru, je dôležité na zmenu počkať. Jedna fľaška síce nič nepokazí, ale z dlhodobého hľadiska má pre zdravie zanedbateľný význam. Ak ste sa rozhodli pre zásadnú zmenu v živote, doprajte si preto čas a vytrvajte. Dosiahnete tak malými krokmi obrovské udržateľné zmeny.