MALINNA° produkty konečne na vlastnom eshope!

Otázku kedy bude mať MALINNA° vlastný eshop sme od vás dostávali cez instagram a facebook pravidelne a snažili sme sa robiť, čo bolo v našich silách, aby sme vás naň konečne mohli nasmerovať. Podarilo sa a veríme, že vám ním urobíme radosť a prispejeme k väčšej dostupnosti MALINNA° produktov.

Okrem už známych a neustále upgradovaných produktov na ňom nájdete aj balíky, ktoré sme vyskladali z doteraz získaných skúseností a spôsobov použitia za zvýhodnené ceny:

MALINNA° simple skin routine

Tento balík obsahuje všetko pre to, aby ste vašu pleť dostali do vynikajúcej kondície a dali jej všetko, čo potrebuje, aby nestarla, bola pružná, žiarivá a zdravá. MALINNA° elixir mint má široké spektrum použitia, no základným zameraním je vnútorná očista organizmu. MALINNA° body wash and shampoo je set 6 sér, ktoré sa používajú na spôsob sprchovacieho gélu, ale pokožka vie spotrebovať všetky ich zložky ako výživu a hĺbkovú detoxikáciu. MALINNA° face cream rose je krém s vyváženým pH, vynikajúco sa vstrebáva, môžete ho dať priamo na ranu, ekzém alebo sliznicu, kde jeho účinné látky povzbudia imunitu k zastaveniu zápalových procesov a zároveň bunkám dodajú čistú výživu.

Cena: 127EUR (ušetríte 36,-EUR)

Váš najobľúbenejší produkt je bez zaváhania MALINNA° elixir mint, pretože ho väčšinou kupujete nielen sebe, ale aj priateľom a členom rodiny. Rozhodli sme sa aj tu urobiť dva zvýhodnené balíky:

3 mesačný MALINNA° elixir detox

Set troch MALINNA° elixir mint, ktorý by vám mal vydržať približne 2-3 mesiace.

Cena: 119EUR (ušetríte 28,-EUR)

3 mesačný MALINNA° elixir family pack

Zásoba deviatich MALINNA° elixir mint pre posilnenie imunity celej rodiny.

Cena: 315,- EUR (ušetríte 126,- EUR)

Eshop budeme stále vylepšovať nielen produktami, ale aj službou samotnou, preto vám budeme vďačný za každý feedback. Nezabudnite, aj pri MALINNA° produktoch platí, že nie množstvo, ale pravidelnosť sú zárokou postupného a stabilného pokroku pri regenerácii a detoxikácii vášho organizmu.

Príjemné nakupovanie!

Váš MALINNA° team